Obowiązki wynikające z ustaw ElektroG, VerpackG i BattG w Niemczech – wszystko co musisz wiedzieć zanim zaczniesz sprzedaż. Wednesday, 08.12.2021,
09:00 - 10:30

Produkty elektroniczne, baterie i opakowania podlegają obowiazkowi rejestracyjnemu na terenie całej Unii Europejskiej. Obowiązek rejestracji spoczywa na producencie lub importerze. Głównym celem szkolenia jest omówienie przepisów dotyczących rejestracji WEEE, baterii i opakowań w Niemczech. Będziecie mieć Panstwo rozwnież możliwość po zakończeniu webinarium zadania pytania naszej konsultancte. Pomożemy się Państwu dowiedzieć jak rozpocząć sprzedaż na rynku niemieckim.

Dlaczego temat jest ważny? - Brak rejestracji WEEE, baterii i opakowań w Niemczech to jeden z 10 głównych powodów otrzymania wezwania do zaprzestania sprzedaży w Niemczech. Dodatkowo od 1 stycznia 2022 roku rejestracje będą ściśle kontrolowane przez jedną z największych platform e-commerce w Niemczech.

Zawartość w jednym zdaniu – Sprzedaż w Niemczech zgodna z istniejącymi przepisami. 

Dla kogo jest interesujące to webinarium? Dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń elektrycznych i opakowań i baterii

Uwaga w naszym własnym imieniu:
1) Prosimy również o zarejestrowanie się na webinarium, jeśli termin Państwu nie odpowiada. W takim przypadku automatycznie otrzymasz e-mail z linkiem do nagrania 24 godziny po webinarze. W ten sposób będziesz mógł obejrzeć webinar w późniejszym terminie i o wybranej przez siebie godzinie.

2) Zawsze na bieżąco z wszystkimi zmianami prawnymi? Zapisz sie do naszego newslettra - Zapisz się do naszego newslettera - a wszystkie aktualizacje dotyczące ElektroG, BattG, VerpackG i bezpieczeństwa produktów będą dostarczane do Twojej skrzynki pocztowej!

keywords:
Batteriegesetz (BattG)
Elektrogesetz (ElektroG, WEEE)
Hersteller
Importeure
Verpackungsgesetz (VerpackG)
Vertreiber

Program/Schedule

  • ElektroG
  • BattG
  • VerpackG

Mówca: Magdalena Barylska (take-e-way GmbH)

Price
Free of charge
Back to listview
Services & Contact
×